Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

ASBART

ul. Willowa 90 Modlniczka

Mapa

791 035...

791 035 650

605 245 200

biuro nieczynne: 10:00 - 18:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

Filtruj

680 000 zł44,04 m² 15 440,51 zł/m²

Małgorzata Mej-Gorycka

Małgorzata Mej-Gorycka

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kraków, kozłówek, ul. prof. Tadeusza Seweryna. Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni mieszkalnej 44,04 m2, natomiast...

Szczegóły ogłoszenia

889 900 zł370 m² 2 405,14 zł/m²

Małgorzata Mej-Gorycka

Małgorzata Mej-Gorycka

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jaworzno, woj. śląskie, ul. Wapienna. Na sprzedaż dom w zabudowie wolnostojącej, lecz przylegający jedną ścianą do sąsiedniego domu, 5 pokojowy,...

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł44,30 m² 14 198,65 zł/m²

Małgorzata Mej-Gorycka

Małgorzata Mej-Gorycka

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kraków, bieżanów, ul. Mała Góra. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, o pow. całkowitej 44,30 m2, 1/III, w dobrej lokalizacji miasta....

Szczegóły ogłoszenia

801 796 zł48,89 m² 16 400 zł/m²

Małgorzata Mej-Gorycka

Małgorzata Mej-Gorycka

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kraków, olsza, wieczysta, okolice ul. Meissnera. Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 48,89 m2, wraz...

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł5 564 m² 197,52 zł/m²

Małgorzata Mej-Gorycka

Małgorzata Mej-Gorycka

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Giebułtów, woj. małopolskie, powiat krakowski, gmina Wielka Wieś. Na sprzedaż dwie działki: 1. Działka o powierzchni 28,93 ary, z prawomocnym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 181 099 zł148,80 m² 14 657,92 zł/m²

Małgorzata Mej-Gorycka

Małgorzata Mej-Gorycka

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Rząska, woj. małopolskie, gmina Zabierzów, okolice ul. Jodłowej. Inwestycja skierowana do klientów świadomych najwyższych standardów. Na sprzedaż 5...

Szczegóły ogłoszenia

726 684 zł44,31 m² 16 400 zł/m²

Małgorzata Mej-Gorycka

Małgorzata Mej-Gorycka

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kraków, olsza, wieczysta, okolice ul. Meissnera. Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 44,31 m2, wraz...

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł6 589 m² 93,34 zł/m²

Małgorzata Mej-Gorycka

Małgorzata Mej-Gorycka

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Krzyszkowice, woj. małopolskie, powiat myślenicki, gmina Myślenice. Na sprzedaż działka o pow. 65,89 arów, objęta mpzp - 3mn2 - teren zabudowy...

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł270 m² 6 218,52 zł/m²

Małgorzata Mej-Gorycka

Małgorzata Mej-Gorycka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Więckowice, gmina Zabierzów, powiat krakowski. Na sprzedaż dom w zabudowie wolnostojącej, 5 pokojowy, o powierzchni całkowitej około 270 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

1 141 452 zł73,17 m² 15 600 zł/m²

Małgorzata Mej-Gorycka

Małgorzata Mej-Gorycka

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków, olsza, wieczysta, okolice ul. Meissnera. Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 73,17 m2, wraz...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij